Diamond Painting opbevaringstaske med 30 bøtter med tilbehør

199,00 kr.

11 på lager

Diamond Painting opbevaringstaske med 30 bøtter med tilbehør

Gør din Diamond Painting-hobby mere overskuelig med denne praktiske opbevaringstaske med 30 gennemsigtige skruebøtter.

Tasken er designet til at holde dine perler organiseret, sikre og nemme at finde, så du kan arbejde hurtigere og mere effektivt.

Den kompakte taske er fremstillet i slidstærkt materiale, der beskytter indholdet mod stød, spild og rod.

De klare bøtter gør det let at se farverne, og den faste indvendige holder sørger for, at alt ligger stabilt – også når du tager tasken med på farten.

Perfekt til både nybegyndere og erfarne Diamond Painting-entusiaster, der ønsker en enkel og pålidelig opbevaringsløsning til deres kreative projekter.

  • 30 gennemsigtige skruebøtter
  • Slidstærk og kompakt opbevaringstaske
  • Ideel til sortering af perler og små hobbydele
  • Nem at tage med på rejser og workshops

Denne Diamond Painting opbevaringstaske er den ideelle løsning til at organisere og beskytte dine perler.

Tasken indeholder 30 gennemsigtige skruebøtter, som gør farvesortering enkel og overskuelig.

Den robuste, kompakte taske er perfekt til både nybegyndere og erfarne kunstnere, og den er let at transportere, uanset hvor du arbejder med dine kreative projekter.